Turgut Çakır | Hizmetlerimiz
172
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-172,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-15.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Hizmetlerimiz

Sizin İsteğiniz Bizim İçin Önemlidir
a

Web Tasarım

Kaliteli ve Özgün Tasarımın Şirketinize Değer Katar ve Size özel sunduğumuz veyahut tema katoloğumuzdan beğendiğiniz herhangi bir temayı size göre derleyebiliyoruz.

Web Yazılım

Yazılım sitenizin arkaplan kodlarından oluşur ve aslında en önemli yapısıdır.Güncel olarak takip etttiğimiz yazılım dilleri ile “HTML PHP CSS JS” sizle daha hızlı rahat ve işlevsel bir web sitesi oluşturmak en önemli hedeflerimizdendir.

a
a

Seo Hizmeti

Arama motoru optimizasyonu, web sitelerini arama motorlarının daha rahat bir şekilde anlayabilmesine “taramasına” olanak sağlayacak şekilde arama motorlarının kriterlerine uygun hale getirilerek “web sitesinin optimize edilmesi” hedeflenen anahtar kelimelere ait arama moturu aramalarında yükseltilmesidir. İngilizcede ve Türkçede kısaca SEO (Search Engine Optimization) olarak ifade edilmektedir. Arama motorları arama sonuçlarının suistimal edilmemesi için bu kriterleri yayınlamamaktadır, ancak bazı ipuçları verilerek en azından nelerin yapılmayacağı konusunda bilgi vermektedir. İnternetin günlük yaşamda ve ekonomik anlamda gücünün artması neticesinde hızla yaygınlaşmaya başlamıştır. Dijital pazarlamanın bir alt koludur.

Hosting ve Domain Hizmeti

İsterseniz kendi sunucumuzda isterseniz tercih ettiğiniz firmalarda hosting satın alma işlemini gerçekleştirerek mülkiyet işlemlerini gerçekleştirebiliyoruz aynı şekilde domain yani alan adınızı da sizin için en  uygun firmadan araştırarak sizlere sunuyoruz.

a